Kıbrıs Pavyonları

Kıbrıs Pavyonları

Sınırsız eğlence ve kumar denildiği zaman aklımıza ilk gelen ülkelerden biri K.K.T.C’ dir. Türkiye’nin yavru vatan diye adlandırdığı bu ülkenin resmi dili Türkçedir. Yaklaşık nüfusu 400.000 olan bu ada ülkesinin kullandığı para birimi Türk Lirası’dır. Türkiye’den gitmek isteyen vatandaşlarımız kimlik ile doğrudan giriş yapabilir. Özellikle gece hayatı ile ilgili birçok sorunuzun cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Ömrünüz boyunca yaptığınız bütün tatil ve kaçamakları unutun. Metropol trafiğinden, yoğun insan nüfusundan, ailevi problemlerinizden, iş ya da iş yeri ile alakalı sıkıntılardan, maddi ve manevi bütün problemlerinizden kurtulacağınız ve unutulmaz anlar yaşanacak bir tatil istemez misiniz?

Bütün insanların farklı tatil ve eğlence anlayışı olabilir. Sizi en çok ne mutlu eder? Tatilinizi nasıl ve kiminle geçirmek istersin? En çok nelerden hoşlanırsın? Keyifli ve eğlenceli vakit kavramı senin için nasıldır? Buna benzer birçok sorunuzun cevabı bu yazımızda olacak. Sorunsuz ve keyifli bir tatil için sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Bir önceki yazımızda da söylediğimiz gibi, ilk iş beklentinizin ve isteklerinizin ne olduğunu kararlaştırmak olmalıdır. Daha sonra tatilinizin süresini belirlemelisiniz. Günü birlik mi yoksa daha uzun süreli bir tatil mi istiyorsunuz? Bunların dışında tatil derken ne gibi aktivitelerden hoşlanırsın? Kimi insan deniz için tercih eder, kimi insan kumarhaneleri tercih eder, kimileri de gece kulüplerini tercih eder. Sizlere gece kulüpleri ile ilgili bütün bilgileri soru cevap şeklinde vermeye çalışacağız.

Kıbrıs’ta pavyon var mı?

K.K.T.C’ de pavyon kavramı yoktur. Bunun yerine night club dediğimiz, striptiz kulüpleri mevcuttur.

Night Club’lar güvenli midir?

Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın. Night clublar, güvenlikli ve sorunsuz mekanlardır.

Kıbrıs’ta kaç gece kulübü var?

Kuzey Kıbrıs’ta toplam 36 tane gece kulübü, 23 tane ise pub dediğimiz mekanlardan vardır.

Kulüplerde giriş saat kaçta olur?

Bu kulüplerde şov 20.00 de başlar ve 01.00 de biter.

Kulüplere giriş ücretli midir?

Evet ücretlidir. Giriş ücreti kişi başı 20 ila 50 TL arası değişmektedir. Giriş ücretine, içeceğiniz bir bardak içki ve çerez fiyatı da dahildir.

Kulüplerde içki, çerez ve meyve fiyatları pahalı mıdır?

Gece kulüplerinde içeceğiniz her içeceğin fiyatı bellidir ve bu fiyatların Türkiye’ye göre çok daha ucuzdur.

Hesap şişirme oluyor mu?

Gece kulüplerinde asla bu tip olaylar olmaz. En büyük reklam, tavsiyedir mantığı ile hareket edilir.

 

Gece kulüplerine kaç yaşındakiler girebiliyor?

Gece kulüpleri %100 yasal şekilde çalışmaktadır. 18 yaşının altında olanların içeriye girmesi yasaktır. Ayrıca gece kulübüne giderken, üzerinde T.C. no yazan, kimlik kartlarınızla gitmeniz gerekmektedir. Herhangi bir polis kontrolünde, nüfus cüzdanlarınıza bakılacaktır.

Gece kulüplerinde kredi kartı geçiyor mu?

Gece kulüplerinin büyük bir kısmında kredi kartı ile ödeme olmaktadır. Bu sebeple yanınızda nakit para taşımalısınız.

Gece kulüplerine denetim oluyor mu?

Zaman zaman polis kontrolü olmaktadır. Bu sebeple kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir.

 

Kulüp odalarında kamera var mı?

Şimdiye kadar hiçbir kulüpte böyle bir şey yaşanmamıştır. Asla kamera vb. aletler olamaz.

 

 

Bayanlarla diskoya gidebilir miyiz?

Gece ya da gündüz programı ile istediğiniz bayanla istediğiniz mekâna gidebilirsiniz.  diskoya ister restoran da yemek yiyin, isterseniz de kumarhaneye gidebilirsiniz. Kısacası hiçbir engel yok.

Gece kulübünde Dans Showu var mı?

Gece kulüplerinde konsomatris olarak, striptiz yapan bayanlar gelmektedir. Masanıza gelen bayanlar için 10 dakikasına 25 TL alınır ya da şampanya açtırırsanız bayanlar masanızda 30 dakika veya daha uzun durabilir. Bu şekilde eğlenceli zamanlar geçirirsiniz. Ayrıca striptizci kızlar gece boyunca, istedikleri müşterilere ücretsiz olarak kucak dansı yapar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

 
Çevrimiçi WhatsApp