Biyax Night Club

Biyax Night Club

Biyax Night Club

Kıbrıs, gece hayatının doyasıya yaşanmakta olduğu bir şehirdir. Biyax Night Club’da birbirinden eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kıbrıs’ın en hareketli gece kulüplerinden birisi olan Biyax Night Club, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile iyi vakit geçirebileceğiniz bir mekan olarak biliniyor. Kıbrıs’ın en güvenli, kaliteli ve rakipsiz hizmet veren gece kulüplerinden birisi olan Biyax Night Club, ışık sistemleri ve dijital ses sitemleriyle ziyaretçilere unutamayacakları bir gece yaşatıyor. DJ performansları üst düzey olan Biyax Night Club, yerli-yabancı alkolsüz-alkollü içki veya farklı kokteyl servislerinin bulunduğu bir mekandır. Biyax Nigh Club mekanında bulunan seksi kızlar, sizlere eşlik ederler. Unutamayacağınız dakikalar yaşayabileceğiniz bir gece kulübü olan Biyax Night Club, Kıbrıs’ın en hareketli mekanları arasında bulunmaktadır. Saat 21.00 itibariyle şovların başladığı Biyax Night Club, en güzel danslarla terleyeceğiniz ve güzel şarkıların çaldığı bir eğlence mekanıdır.

Biyax Night Club Fiyatları

Gece kulüplerinde fiyatlar genellikle tuzlu olmaktadır. Dışarıda 5 liraya alabileceğiniz alkolü, gece kulüplerinde 20 liraya almanız mümkündür. Kıbrıs’ın en eğlenceli gece kulüplerinden birisi olan Biyax Night Club fiyatları, bulunduğu çevredeki gece kulüplerine göre oldukça uygundur. Alkollü-alkolsüz içecekler, aşırı tuzlu fiyatlarda değildir. Biyax Night Club’a gelenler, düşük paralarla kafasını yaşayabiliyor. Eğlencenin tadını düşük fiyatlar ödeyerek, Biyax Night Club’da yaşayabilirsiniz. Biyax Night Club, fiyatların Kıbrıs’ta en uygun olduğu gece kulüplerinden birisidir.

Biyax Night Club Nerede?

Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde bulunan Biyax Night Club Nerede? Şeklinde turistler çok soru sormaktadır. Kıbrıs’a gelen ve eğlenmek isteyenlerin sordukları ilk soru genellikle budur. Biyax Night Club Nerede? Diye sorduğunuz zaman bölgede yaşayanlar, sizlere Biyax Night Club’ın adresini tarif edecektir. Lefkoşa – Alayköy Bölgesi’nde bulunmakta olan Biyax Night Club’a taksi ile kısa süre içerisinde gidebilirsiniz. Biyax Night Club mekanına en yakın havalimanı, Ercan Havalimanıdır. Ercan Havalimanına geldiğiniz zaman, taksiye binerek yaklaşık 30 dakika içerisinde Biyax Night Club’a varmış olursunuz. Ercan Havalimanına uzaklığı 35 km olan Biyax Night Club, günün her saatinde mekan önünde taksiler bulunduruyor. Biyax Night Club’dan çıktıktan sonra taksiyle dilediğiniz her yere gidebilirsiniz. Lefkoşa’ya uzaklığı 13 km olan Biyax Night Club, Girne’ye ise 34 km uzaklıktadır. Sizlere sıcacak, eğlenceli bir gece eğlencesi sunmakta olan Biyax Night Club’ın kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuiyeti odaklı çalışmasından dolayı her gece yeni ziyaretçilerin akınına uğruyor.

Biyax Night Club Transfer Aracı

Havaalanına uzak olan Biyax Night Club, havaalanından direkt olarak mekana geçiş yapmak isteyenler için bir çözüm üretmiştir. Transfer araçları bulunan Biyax Night Club, uygun transfer ücretleri ile lüks ve konforlu araçlarla sizi havaalanından alıyor. Havaalanından sizi aldıktan sonra transfer araçları sizleri Biyax Night Club giriş kapısına kadar bırakıyor. Gece sona erdiğinde de Biyax Night Club’ın önünden istediğiniz takdirde transfer araçları, sizleri otele veya havaalanına tekrar götürüyor. Transfer aracı için fiyat bilgisi almak istiyorsanız, Biyax Night Club’a ulaşabilirsiniz. Biyax Night Club transfer araçları fiyatları konusunda müşterileri düşünerek, uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. Transfer aracı almadan Biyax Night Club’a taksilerle gidebilirsiniz. Taksiler ile Biyax Night Club’a havaalanından gitmek, sizler için daha masraflı olacaktır.

Biyax Night Club Programları

Gece şov programı başlama saati gece 21.00 olan Biyax Niht Club, sabah 01.00’da gece şov programını bitiriyor. Gece şov programında birbirinden seksi danslar yapan seksi kızlar sahne alıyor. İlerleyen dakikalarda ise özel şov ve danslar ile ortamın ısısı arttırılıyor. Biyax Night Club programlarında herhangi bir değişiklik olması halinde sizlere mutlaka haber veriliyor. Özel davetlerinizde sizlere eşlik eden Kıbrıs dansçı bayanlarla görüşme zamanını belirleyebilirsiniz. Yasal olarak KKTC’de çalışmakta olan Kıbrıs dansçı bayanların her biri birbirinden güzeldir. Devlet Hastanesinde doktor kontrollerinden geçen dansçı bayanlar, Biyax Night Club kalitesiyle sizlere unutamayacağınız bir gece yaşatıyor.

Biyax Night Club Resimleri

Resimler, bir gece kulübü için ciddi derecede bilgi verir. Biyax Night Club resimlerini incelediğiniz takdirde, eğlenceyi doyasıya yaşayacağınız bir mekan olduğunu görebilirsiniz. Biyax Night Club resimleri, mekanın oldukça ferah olduğunu gösteriyor. Güvenliğin üst düzeyde olduğu Biyax Night Club, resimlerinden gösterdiği gibi ışıklandırma sistemi mükemmel ötesi bir gece kulübüdür. Işıklandırmanın kalitesini görmek istiyorsanız, Biyax Night Club resimlerine bakmanız yeterlidir.

Biyax Night Club Katalogu

Biyax Night Club katalogu, mekan hakkında sizlere bilgi veriyor. Biyax Night Club katalogunun kalitesi, Biyax Night Club’ın kalitesini gösteriyor. Katalog, Biyax Night Club’a hiç gitmemiş olan ve gitmeyi düşünen ziyaretçiler için ön bilgi veriyor. Ziyaretçiler, Biyax Night Club’ın katalogunu inceledikten sonra hiç düşünmeden Biyax Night Club’a gitmeye karar veriyorlar. Katalog, ciddi müşteriler için çok önemlidir. Biyax Night Club katalogunu inceleyen ciddi müşteriler, direkt olarak Biyax Night Club’a gitmeye karar veriyorlar.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

 
Çevrimiçi WhatsApp